تاریخچه

/تاریخچه
تاریخچه2019-04-17T14:49:28+00:00

شرکت ماهتاب کیش به پشتوانه تجارب ارزشمند مدیران و تیمی حرفه ای، با هدف ارتقای بهداشت و سلامت جامعه ایرانی در سال ١٣٨١ تاسیس شد. همزمان با تاسیس شرکت، آموزش و همکاری خود را با دانشجویان رشته پوست و مو و داروسازی آغاز کرد که پس از فارغ التحصیلی، آنان به عنوان همکاران متخصص در شرکت مشغول به کار شدند.

این شرکت با نظر به اینکه مصرف کننده ایرانی شایسته بهترین هاست، فعالیت تجاری اش را در زمینه واردات و توزیع محصولات آرایشی؛ بهداشتی (مراقبت از پوست و مو) در قالب سازمانی متشکل از متخصصینی کارآمد آغاز کرده است.

شرکت ماهتاب کیش همواره در تلاش برای عرضه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت به مصرف کنندگان می باشد و محصولاتی که عرضه می کند همگی در اروپا و عمدتاً در کشور فرانسه تولید می شوند.

تمامی محصولات این شرکت مورد تایید پزشکان متخصص پوست کشور بوده و در داروخانه های معتبر سراسر ایران توزیع می شود. همچنین این شرکت در زمینه ویزیت و تبلیغات پزشکی نیز فعالیت دارد .

در شرکت ماهتاب کیش علاوه بر انتخاب و توزیع محصولات برتر، بخش آموزش نیز دارای اهمیت خاصی است. از این رو همواره به آموزش مشاوران و تیم فروش می پردازد.
به منظور ارائه خدمات بهتر، این شرکت دارای دفاتر متعددی در شهرهای مختلف از جمله تهران، کرج، مشهد، اصفهان، شیراز، اهواز، رشت و … می باشد.

شرکت ماهتاب کیش فعالیت خود را با واردات برندهای اصلی کمپانی پیرفبر فرانسه آغاز کرده و با افزودن برندهای صاحب نام و معتبر جهانی به ارائه خدمات به مصرف کنندگان ادامه می دهد.
محصولات این شرکت در حال حاضر به سه بخش Selective (لوکس)، Dermo (درمانی) و Mass (توزیع انبوه) تقسیم می شوند:

  • لوکس: برندهای پایو، کامفورت زون و رنه فورترر

  • درمانی: برندهای اون، دوکری، آدرما، گلنیک، الانسیل و کلوران

  • توزیع انبوه: میس ادن و ماریلو بایو

شرکت ماهتاب کیش علاوه بر محصولات آرایشی و بهداشتی، نسبت به واردات و توزیع مکمل های خوراکی پوست، مو و ناخن (Supplement) و دارو نیز اقدام نموده است.