تالیکا

/تالیکا
تالیکا2019-09-02T10:55:43+00:00
تمامی داستان ها با یک اسطوره آغاز می شوند

در سال 1948 خانم دکتر جوانی به نام دنیل روش (Danielle Roches) کرم آنتی باکتریالی را از عصاره گیاهان برای ترمیم سوختگی های چشم و صورت مجروحان جنگی طراحی کرد. تاثیر منحصر به فرد و خارق العاده این کرم گیاهی در رشد مژه و ابرو سبب پیدایش کمپلکس لیپوسیلز و پایه برند تالیکا شد. کمپلکس انحصاری لیپوسیلز معجونی معجزه آسا از 5 عصاره گیاهی می باشد که به واسطه افزایش خونرسانی به پیاز مو سبب تقویت رشد و جلوگیری از ریزش مو می گردد. این ترکیب خارق العاده دارای خاصیت ضد التهاب، رطوبت رسانی عمقی، ترمیم کنندگی به واسطه افزایش ساخت کلاژن و کراتین می باشد. اجزای این کمپلکس شامل گزنه، شاه بلوط، گل راعی، هاماملیس و سیب می باشد.در طول سالها، بسیاری از ستارگان سینما، مدل ها و خانم ها از محصولات تالیکا در جهت افزایش زیبایی خود بهره برده اند.
تالیکا در سال 1948 اولین محصول رشد مژه را به نام لیپوسیلز با خاصیت تحریک رشد، افزایش طول مژه و ضخامت آن وارد بازار کرد. در سال 2010 لیپوسیلز اکسپرت را که در کنار عملکرد لیپوسیلز سبب هایپرپیگمانتاسیون (افزایش رنگدانه) و انعطاف بیشتر مژه می گردد، تولید کرد. در نهایت در سال 2012 ریمل دوکاره برای حصول رضایت کامل زیبایی پسندان ارائه شد.
خالق برند تالیکا Alexis de brosses در طول سفر های متعدد به دور دنیا به واسطه مطالعه در طب سنتی، خلاقیت و نوآوری و تحقیقات علمی، محصولاتی را بر پایه گیاهی با اثری قابل مشاهده در مدت زمان کوتاه در جهت افزایش زیبایی ارائه داد. تالیکا بر این باور است که تمامی افراد قادرند زیبایی درونی خود را آشکار سازند و با این فلسفه تالیکا بیش از یک برند آرایشی است. در حال حاضر تالیکا با 70 سال تجربه در بیش از 60 کشور دنیا و 55 اسپا در حال ارائه خدمات به زیبایی پسندان می باشد.

تالیکا در سال 1948 اولین محصول رشد مژه به نام لیپوسیلز را با خاصیت تحریک رشد، افزایش طول مژه و ضخامت آن را وارد بازار کرد. در سال 2010 لیپوسیلز اکسپرت را که در کنار عملکرد لیپوسیلز سبب هایپرپیگمانتاسیون (افزایش رنگدانه) و انعطاف بیشتر مژه می گردد، تولید کرد. در نهایت در سال 2012 ریمل دوکاره برای حصول رضایت کامل زیبایی پسندان ارائه شد. خالق برند تالیکا Alexis de brosses در طول سفر های متعدد به دور دنیا به واسطه مطالعه در طب سنتی، خلاقیت و نوآوری و تحقیقات علمی، محصولاتی را بر پایه گیاهی با اثری قابل مشاهده در مدت زمان کوتاه در جهت افزایش زیبایی ارائه داد. تالیکا بر این باور است که تمامی افراد قادرند زیبایی درونی خود را آشکار سازند و با این فلسفه تالیکا بیش از یک برند آرایشی است. در حال حاضر تالیکا با 70 سال تجربه در بیش از 60 کشور دنیا و 55 اسپا در حال ارائه خدمات به زیبایی پسندان می باشد.