درباره ما

درباره ماهتاب کیش

شرکت ماهتاب کیش به پشتوانه تجارب ارزشمند مدیران و تیمی حرفه ای، با هدف ارتقای بهداشت و سلامت جامعه ایرانی در سال ١٣٨١ تاسیس شد. همزمان با تاسیس شرکت، آموزش و همکاری خود را با دانشجویان رشته پوست و مو و داروسازی آغاز کرد که پس از فارغ التحصیلی، آنان به عنوان همکاران متخصص در شرکت مشغول به کار شدند.
این شرکت با نظر به اینکه مصرف‌کننده ایرانی شایسته بهترین‌هاست، فعالیت تجاری‌اش را در زمینه واردات و توزیع محصولات آرایشی – بهداشتی (مراقبت از پوست و مو) در قالب سازمانی متشکل از متخصصینی کارآمد آغاز کرده است.

در پی سیاست‌های دولت جمهوری اسلامی ایران مبنی بر تولید داخل، شرکت ماهتاب کیش با مشارکت تیم توانمند هلدینگ طناز گستر آسیا ابتدا اقدام به تولید برند لایسل نمود که به لحاظ کیفیت هیچ چیزی کمتر از برندهای وارداتی شرکت ماهتاب کیش ندارد.

در پی آن مبادرت به تولید برندهای اسکین شیک، اموفیلیا، انلیل، بیبی اسکین، سپیژن، کاتوس، کامپودرما، کاوردرم و ویکتوریارز نمود و  با رضایت مشتریان که هدف اصلی شرکت است تاکنون مواجه شده ایم.

شرکت ماهتاب کیش همواره در تلاش برای عرضه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت به مصرف‌کنندگان می‌باشد و محصولاتی که عرضه می‌کند همگی مورد تایید پزشکان متخصص پوست کشور بوده و در داروخانه‌های معتبر سراسر ایران توزیع می‌شود؛ همچنین این شرکت در زمینه ویزیت و تبلیغات پزشکی نیز فعالیت دارد . در این شرکت علاوه بر انتخاب و توزیع محصولات برتر، بخش آموزش نیز دارای اهمیت خاصی است، از این رو همواره به آموزش مشاوران و تیم فروش می‌پردازد.
به منظور ارائه خدمات بهتر، این شرکت دارای دفاتر متعددی در شهرهای مختلف از جمله تهران، کرج، مشهد، اصفهان، شیراز، اهواز، رشت و … می‌باشد.

شرکت ماهتاب کیش فعالیت خود را با واردات برندهای اصلی کمپانی پیرفبر‌فرانسه آغاز کرده و با افزودن برندهای صاحب نام و معتبر جهانی به ارائه خدمات به مصرف‌کنندگان فعالیت می‌کرد.

محصولات این شرکت در حال حاضر به سه بخش Selective (لوکس)، Dermo (درمانی) و Mass (توزیع انبوه) تقسیم می شوند.

از شرکت های دیگری که در هلدینگ طناز گستر آسیا هستند می توان شرکت اوکسین داروی وشت ( تولید کننده دارو ) و شرکت عباد آران درمان والا (تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی ) را نام برد.

دسته بندی محصولات

لوکس

Selective

درمانی

Dermo

توزیع انبوه

Mass

منوی دسته های خود را در Header builder -> Mobile -> Mobile menu menu -> Show/Hide -> Choose menu تنظیم کنید.
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من