رنه فورترر

/رنه فورترر
رنه فورترر2019-04-20T16:11:14+00:00

رنه فورترر یکی از برندهای پیشگام در زمینه مراقبت از مو و پوست سر می باشد که در سالن های اسپا مربوط به مو درخشش بسیاری دارد. این برند از سال 1957 به ارائه درمان های تخصصی و منحصر به فرد مو و پوست سر پرداخته است و از سال 1980 فعالیت خود را در زمینه فیتودرمانی و زیبایی، تحت پوشش مجموعه لابراتوارهای پیر فبر فرانسه آغاز نموده است. محصولات این برند خاص، غنی از عصاره و اسانس های صد در صد گیاهی موثر می باشد که دارای اثر بخشی فوری و طولانی مدت می باشند. یکی از ویژگی های منحصر به فرد رنه فورترر اثر آروماتراپی این محصولات به واسطه داشتن رایحه های دلنشین می باشد. طیف وسیعی از محصولات، در راستای تحقق اهداف رنه فورترر به کار گرفته شده اند. در واقع این مجموعه آمیزه ای از تخصص، طبیعت، مدرنیته و احساس شادابی و آرامش می باشد که با استفاده از محصولات طبیعی، مشکلات مربوط به سلامت، مراقبت و زیبایی مو و پوست سر را برطرف می کند. رنه فورترر در طول دوران کودکی اش در جنوب فرانسه، با خواص درمانی گیاهان و اسانس های معطر آشنا شد. پس از آن، به عنوان یک متخصص مو و زیبایی، توجه او به آسیب های وارد شده به موها که غالبا با دکلره، رنگ کردن و صاف یا فر کردن همراه بود، جلب شد. رنه فورترر از پیشگامان در زمینه مراقبت از مو و پوست سر، اولین سالن اسپا مربوط به مو را در سال 1957 تاسیس کرد. محصولات این برند با پایه گیاهی، توجه ویژه ای به مو و پوست سر هر فرد دارد. شروع همکاری رنه فورترر با کمپانی معروف پیر فبر فرانسه در سال 1980 سرآغاز تحولی عظیم در این برند شد.

3 مرحله جهت تکمیل مراقبت مو و پوست سر:

1 آماده سازی

کنسانتره بازسازی کننده حاوی اسانس های گیاهی: کمپلکس 5.

2 بهداشت

شامپو های درمانی رنه فورترر وابسته به نوع مو و پوست سر.

3 درمان

درمان عمقی وابسته به خصوصیات مو و پوست سر هر فرد.

مشکلات فیزیولوژیک مربوط به کنترل چربی مو و پوست سر

مو و پوست سر هر فرد دارای خصوصیات ذاتی و مادرزادی می باشد و در هر مرحله از زندگی و تحت شرایط مختلف ممکن است تغییراتی در فیزیولوژی بدن رخ دهد. از جمله فاکتورهای موثر شامل : بلوغ ، دوران بارداری، سیکل قاعدگی، بیماری، استرس و عدم تعادل فیزیولوژیک و …می باشد.

انواع مو و پوست سر:

مو و پوست سر چرب

موی خشک و پوست سر چرب

مو و پوست سر خشک

مو و پوست سرخیلی خشک و آسیب دیده

مو و پوست سر چرب: پوست سر توسط ترشح بیش از حد سبوم اشباع شده و موها حالتی سنگین پیدا می کنند. این موارد می تواند منجر به ریزش مو و تولید شوره شود.

موی خشک و پوست سر چرب: پوست سر توسط ترشح بیش از حد سبوم اشباع می شود. ریشه مو چرب ولی ساقه خشک است که این حالت به علت فاکتورهای مخرب خارجی می باشد. در این حالت مو و پوست سر هر دو نیاز به درمان دارند.

مو و پوست سر خشک: لایه هیدرولیپیدی نازک شده ، در نتیجه نقش محافظتی تضعیف می شود. ساختار مو ، ضعیف وکدر می شود. مو و پوست سر هر دو نیاز به درمان رطوبت رسان و مغذی دارند.

موی خیلی خشک و آسیب دیده و پوست سرخیلی خشک و آسیب دیده: لایه هیدرولیپیدی به طور کامل از بین رفته، درنتیجه سلول های کراتینی آسیب پذیر می شوند. موها بی جان، زبر و شکننده می شوند.