ماریلو بایو

/ماریلو بایو
ماریلو بایو2019-04-20T15:32:00+00:00

آیا می دانید محصولات ماریلو بایو چه ویژگی هایی دارند!؟

مجموعه ارگانیک Marilou Bio توسط کارخانه AB Cosmetic فرانسه تولید می شود. دفتر مرکزی شرکت در پاریس قرار دارد.

Marilou Bio بر پایه اصول زیر استوار است:

  • ارگانیک بودن
  • قیمت استثنایی
  • بسته بندی قابل بازیافت و سازگار با محیط زیست
  • اثربخشی فوق العاده با رایحه های دلنشین (آروماتراپی)

محصولات ارگانیک از ترکیبات و گیاهان طبیعی، بدون استفاده از کودها و سموم شیمیایی دفع آفات تهیه می شوند که سبب سازگاری آنها با بدن انسان و محیط زیست می شود. در تهیه محصولات ماریلو بایو از عصاره ها و ترکیبات غنی از املاح و مواد معدنی که از گیاهان و میوه های 100 درصد ارگانیک استخراج شده، استفاده می شود. طبق استانداردها در تهیه این محصولات باید تنها از مواد طبیعی با منشا گیاهی استفاده گردد ومواد مضرشیمیایی و ساخته دست بشری هیچ جایگاهی ندارند. استفاده از محصولات ارگانیک به خانم های باردار توصیه و برای کودکان بلامانع است. انتظار می رود که تا سال 2020 محصولات ارگانیک بیش از 25 درصد تولیدات جهانی را به خود اختصاص دهند. محصولات Marilou Bio کاملا با نیازهای دارویی اروپا منطبق هستند، بر روی حیوانات تست نمی شوند، دارای تاییدیه های ،Ecocert geen life استاندارد های بین المللی ISO 9001 GMP و cosmetique bio هستند.

مفهوم اُرگانیک

در تولید محصولات ارگانیک ازترکیبات و عصاره گیاهانی (گیاهان ارگانیک)استفاده میگردد که در کل مراحل رشد گیاه از کاشت تا برداشت به هیچ وجه از کودها وسموم شیمیایی دفع آفات ,ماشین آلات صنعتی مانند تراکتور وغیره, آبیاری با آب آلوده وحاوی فلزات سنگین استفاده نمیگردد وهمچنین این مزارع در همجواری با مراکز صنعتی که ایجاد آلایندگی میکنند قرار ندارند. گیاهان تراریخته یا دستکاری ژنتیکی شده (GMO) جزء گیاهان ارگانیک محسوب نمیشوند و به هیچ وجه در تولید محصولات ارگانیک نباید استفاده شوند. در مجموع وقتی که ما از محصولات ارگانیک غذایی ,آرایشی بهداشتی و غیره استفاده میکنیم خیالمان آسوده است که محصولات سازگار با بدن انسان و محیط زیست را مصرف کرده ایم و هیچگونه ماده مضری از طریق این محصولات وارد بدن ما نمیگردد. با توجه به اینکه پوست بزرگترین عضو بدن محسوب میشود و قابلیت جذب بالایی دارد, محصولات آرایشی بهداشتی نیز همانند محصولات خوراکی از طریق پوست جذب بدن شده و بر اعمال حیاتی آن تاثیر میگذارند. برای بعضی از مواد سمی فقط 26 ثانیه کافیست تا از سطح پوست جذب و وارد جریان خون شوند. در دنیای امروز منابع زیادی تاکید کرده اند که منشاء بسیاری از بیماریهای گوناگون که نسبت به سالهای دورتر شیوع بالایی پیدا کرده مانند سرطانهای مختلف در هر سنی, ناهنجاری های جنین , اختلالات هورمونی, ناباروری وغیره, به دلیل مصرف سموم و کودهای شیمیایی است که به وفور در تولید گیاهان ودر سطح مزارع استفاده میگردد. حال با ذکر این توضیحات کوتاه شاید ضرورت استفاده از محصولات ارگانیک در هر سنی ملموس تر باشد.
استفاده از محصولات ارگانیک برای کودکان و خانم های باردار بلا مانع است.

انتظار می رود که تا سال 2020 محصولات ارگانیک بیش از 25 درصد تولیدات جهانی را به خود اختصاص دهند. امروزه این محصولات از لحاظ استاندارد کیفیتی در سطح بالاتری نسبت به همتایان غیر ارگانیک خود قرار دارند. محصولات Marilou Bio کاملا با نیازهای دارویی اروپا منطبق هستند، بر روی حیوانات تست نمی شوند، دارای تاییدیه های ECOCERT ،Green life ، استاندارد های بین المللی ISO 9001 ،GMP و COSMETIQUE BIO هستند.!؟