پایو

پایو2019-04-20T14:13:13+00:00
پایو، زیبایی پویا:

نادیا پایو در سال 1913 به عنوان یکی از اولین پزشکان زن از دانشکده پزشکی Lausanne سوئیس فارغ التحصیل شد. دکتر پایو به خواص اعجاب انگیز ماساژ و نرمش های اختصاصی صورت، جهت بروز اثرات مطلوب محصولات زیبایی اعتقاد داشت که این تلفیق در سال 1917 از طریق آشنایی با ستاره بالرین روسی Anna Pavlova مفهوم جدیدی را تحت عنوان فرهنگ فیزیکی صورت (physical Culture)پدید آورد. دکتر پایو از بنیانگذاران ماساژ درمانی در فرانسه، اولین کالج بیوتی تراپی را در سال 1947 تاسیس کرد و در حال حاضر این کالج یکی از معتبرترین کالج های زیبایی_ درمانی در جهان است. در نهایت در سال 1920 دکتر پایو توانست اولین محصولات خود را با نام های کرم No1 و No2 تولید کرده و به دنیای مدرن زیبایی معرفی کند. دکتر پایو برای دستیابی به اثربخشی ایده ال، تاکید زیادی بر رایحه دلپذیر، ساختار خوشایند و نیز انتخاب بسته بندی ویژه و زیبا برای محصولات پایو داشته است.

پایو با بیش از 89 سال قدمت در ماساژ درمانی

لابراتوار پایو با همکاری تیم تحقیقاتی خود که شامل گروهی از درماتولوژیست ها، داروسازان و زیست شناسان می باشد، موفقیت چشمگیری را در به دست آوردن ترکیبات انحصاری ،(patent )دستیابی به خالص ترین فرمول ها و همچنین استفاده از ترکیبات سازگار با پوست، بدون عوارض جانبی و بالاترین میزان اثربخشی در سراسر جهان کسب کرده است. ماساژ و نرمش های منحصر به فرد پایو با 42 تکنیک علاوه بر Relaxation ، لیفتینگ، افزایش قابل ملاحظه الاستیسیته و فرم دادن به عضلات صورت با فعال کردن سیستم فیزیولوژیکی (لنفاوی، عروق و …) سبب تنظیم ترشح غدد و عملکرد اندام های داخلی و سم زدایی از بدن می گردد.

تخصص پزشکی، اعتبار علمی، اصول اخلاقی

همکاری پایو با مراکز آنکولوژی در سراسر جهان

تیم پزشکی پایو برای حمایت از جامعه بیماران سرطانی، تمام دانش حرفه ای خود را از طریق خواص درمانی ماساژ با پروتکل خاص، جهت رفع عوارض پوستی برای بیماران به کار گرفته است.