کامفورت زون

/کامفورت زون
کامفورت زون2019-04-20T16:16:46+00:00
تاریخچه برند

برند کامفورت زون از کمپانی داوینِس (Davines) واقع در پارما (ایتالیا) در سال 1996 منشا گرفته است. بنیانگذار این کمپانی family-based، دکتر David Bollati، داروساز، شیمیدان و کازمتولوژیست مبتکر می باشد،که برای طراحی محصولات این برند از متخصصین در رشته های مختلف از جمله پوست، تغذیه، روان شناسی، قلب و…بهره برده است.
برند کامفورت زون در سالن های اسِپا (SPA beauty salons) وبحث ماساژ درمانی جایگاهی ویژه در بسیاری از کشورها پیدا کرده است و در سرتا سر دنیا سالن هایی با انواع ماساژ و خدمات انحصاری کامفورت زون دارد. در واقع هدف این برند ترویج شیوه زندگی سالم (Healthy lifestyle) به همراه آرامش روح و روان، با بهره گیری از فرمولاسیون های دانش بنیان برای بهبود وضعیت پوست، روح و جسم است. کلیه فرمولاسیون های دانش بنیان این برند، فاقد مواد نگهدارنده (پارابن)، روغن های معدنی، رنگ های مصنوعی، سیلیکون، سولفات و الکل بوده و در تهیه آن ها از اسانس ها و عصاره های گیاهی و تکنولوژی های روز دنیا (پپتیدها، حاملهای افزایش دهنده جذب مواد موثر مانند سیکلودکسترین و…) استفاده شده است.
علامت اختصاری دربرند [comfort zone] بيان گر يک فاصله ابريشمی بين شما و زندگی پراسترس روزمره و دعوتی برای رسيدن به آرامش و تمدد اعصاب (meditation) است. در حقیقت پيشنهادی برای يک مراقبت حرفه ای و دوست داشتنی از پوست و روح شما که هدف از پيشنهاد هر محصول، به ارمغان آوردن مراقبت همراه با لذت است.

SKIN care SCIENCE with a SOUL:کامفورت زون به دانش مراقبت از پوست (skin care science) روحی تازه می بخشد.

Skin Science Soul
SKIN is our focus

پوستی زیبا و شاداب:

تمام تحقیقات و پژوهش های تیم کامفورت زون در جهت درک بهتر پوست و شناخت نیازهای آن در شرایط محیطی مختلف برای تضمین تامین زیبایی و سامت پوست می باشد. هدف کامفورت زون تمایز و تشخیص صحیح نوع پوست (skin type) و نیاز پوست در شرایط متفاوت (skin condition) است.

SCIENCE is our guide

علم راهنما و پیشرو در برند:

اطلاعات پزشکی وعلمی پیشرفته، با وجود تیم چند ملیتی از محققان و پزشکان مجرب، راهنمای برند در تحقق اهداف متعالی اش می باشد. در انتخاب ترکیبات موثر براساس نوع پوست (skin type) و نیاز پوست (skin condition) چندین متخصص تصمیم گیری کرده و بهترین، موثرترین و سالم ترین ماده موثر بدون عوارض جانبی و با خلوص بالا استفاده می شود.

SOUL is what makes our offer unique

توجه به سلامت روح و روان عامل منحصر به فرد بودن برند:

هدف برند کامفورت زون عاوه بر توجه به پوست، روح فرد می باشد. هدف والاتر این برند تشویق افراد به محافظت و پرورش روح متعالی و سرشار از آرامش است.

Multinational team

تیم علمی چند ملیتی کامفورت زون در این مجموعه پزشکان ومحققان برجسته ای فعالیت دارند که وجود این تیم کمک شایانی به کشف و پیشنهاد مواد موثره خاص و همگام با تکنولوژی روز کرده است. حاصل تلاش این تیم محقق و دانشمند چند ملیتی با مدیریت دکتر D.Bollati گردآوری مجموعه کتابی تحت عنوان SKIN REGIMEN، جهت راهنمایی برای سبک زندگی بهتر و زندگی سالم تر به افراد می باشد که در تمام سالن های اسپا کامفورت زون موجود می باشد.