گلنيک

گلنيک2019-04-20T16:26:00+00:00
نبوغ طبيعت، سرچشمه زندگی

رازگلنيک وابسته به رويکرد منحصر به فرد اين شرکت است. هر کدام از محصولات ما به لحاظ تاريخچه حيرت آور طبيعی خود شهرت يافته اند و اين واقعه حتی پيش از شناخته شدن آنها به دليل تاثير خارق العاده بر روی پوست، صورت گرفته است. از روغن آرگان بر گرفته از درخت آرگان گرفته (که يک درخت قديمی موجود در جنوب غربی مراکش است و به علت توانايي در مهار کردن بيابان ها معروف می باشد) تا جلبک آبی آب های شيرين (که سه و نيم ميليارد سال قبل و از سرآغاز حيات بر روی کره زمين کشف شده اند) تمام ترکيبات فعال ما سرشار از نيروی حياتی هستند که می توانند پوست شما را حياتی دوباره ببخشند و مواد مورد نياز آن را تامين کنند.

توانايي های پيشرفته علمی و اثر بخشی مسلم

آزمايشگاه های گلنيک به علت دقت در دانش فنی دارويي و شناخت کامل پوست، توانسته اند مواد فعال طبيعی را انتخاب کرده و با استخراج جوهر اصلی آنها سودمندی استثنايي آنها را به نمايش بگذارند و حداکثر درجه تحمل پوست را نسبت به آنها تضمين کنند.

تبحر کامل گلنیک در استفاده از هنر

صراحتا ميتوان گفت که لابراتوارهای گلنيک از همان ابتدا با تکيه بر هنر خود، در طراحی محصولاتی با بافت نرم، لطيف، در رنگ های ملايم و با رايحه های ملايم و شيک در نوع خود برتر بوده اند… و تمام اين ويژگی ها در عين اينکه مايه لذت و دلخوشی شما را فراهم می نمايند، سودمندی و تاثير بهينه محصولات ما را نيز تامين می کنند.

مراقبت های روزانه از پوست، سرچشمه زيبايي
برای اينکه پوست شما به مراقبت های بسيار خاصی در طول روز نياز دارد، گلنيک برای هر محصول خود يک برنامه روزانه سه مرحله ای جامع درنظر گرفته است:

  • يک سرم برای تحريک عميق پوست
  • يک کرم روز و يا شب برای محافظت و ترميم پوست
  • يک محصول مناسب برای چشم و يا لب، برای درمان نواحی آسيب پذير